şundan bundan

10 yıl …

Foto Fotoğraf3872Sene 2006 .. bugün…evlenmiştik.

10 yıl oldu.

Bazen güldük, bazen didiştik, bazen üzüldük, bazen endişelendik, bazen uzak bazen yakın olduk. Tıpkı hayat gibi… Eşim de benim hayatım…. Okur mu bilemem bloğu.. Çok seviyorum seni canım kocacığım 🙂

Uzun zamandır bloğa yazmıyorum, içimden gelmiyor. Biraz hevesimi kaybettim gibi.. zaten çok takip eden ilglenen merak eden de yok. Kendim için oğluma anı olsun diye yazıyordum. Belki yeniden başlarım…yada biter kalır böyle..akışına bıraktım..

Kubilay 4 ü geçti. Baldan tatlı halleri konuşmaları, enerjisi devam ediyor.Sağlıkla neşeyle iyi günlerini görmek eşimle dileğimiz.. Herşey onunla daha bir güzel…

Fotoğraf4169 IMG_3748

 

 

“10 yıl …” için 11 yorum

  1. Selam. Aslında bloğundan yazmak istedim ama onay vermediği için burdan yazıyorum. Daha nice on yıllarınız olsun. Sağlıkla, huzurla… Umarım blog yazarsın ve bizde keyifle okuruz yazılarını.

    Beğen

  2. Selam. Hep yaz emi 🙂 Her ne kadar bloğundan yorum yazmasam da takipteyim. Ki eminim benim gibi olanlar çoğunluktadır. 😊 16 Nis 2016 ÖÖ 12:49 tarihinde “Gülşah Toptaş” yazdı:

    > Selam. Aslında bloğundan yazmak istedim ama onay vermediği için burdan > yazıyorum. > Daha nice on yıllarınız olsun. Sağlıkla, huzurla… > Umarım blog yazarsın ve bizde keyifle okuruz yazılarını.

    Beğen

Okudun mu nerden bileyim bişi de bari :)

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s