şundan bundan

Gitti saçlar..

 

   CIMG4435 CIMG4431

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu ikinci saç kestirişimiz.. yine Ebebek Çamlıca’ ya gittik. Randevuyla çalışıyorlar. 25 TL. Kubilay kırmızı arabalı koltuğa oturmayı seviyor. Kesen abiyi hiç yormadık. Bu sefer iyice kısalttık. Çünkü özellikle geceleri çok terliyor ve kaşınıyor.. rahat etsin istedik..CIMG4440CIMG4468 Her çocuk gibi Kubilay’ da sürekli oyun peşinde.. “ vego ( lego diyor bazen )yapalım “ “gangam söyle” “çadır yapalım”…………. Çok şükür ki eşim de iyi bir baba.. Oyun oynuyor dakikalarca..O oynarken ben işime bakıyorum ben oynarken o dinleniyor.. Bazen de ikimizi birden istiyor. Kendi başına da kitap karıştırdığı, birşeylerle uğraştığı oluyor. (Bu ara benim taçlarıma tokalarıma takı çekmeceme sardı mesela)

Bugün uyanır uyanmaz “ kek “ diye ağladı. Ama evde kek yok ki… CIMG4470yok dedikçe sinirlendi.. sonra pekmezdi, peppee balonuydu, şuydu buydu sakinleştirdim. Rüyasında mı gördü acaba.. salak gibi “rüya mı gördün oğlum “ dedim.. Bıdık rüyayı nerden bilicek.. Onu oyalayayım keyiflendireyim derken servisi de kaçırdım. Yürümek zorunda kaldım. Yine terledim. Yine iyieleşemedim. Öksürük, sümüklü burun…off ki off.. ama oğlum ağlamadan çıktım ya evden bana yeter… sümük dediğin nedir geçer gider 🙂 sevgi dediğin kalır yürekte …. Oyy oyy amma şiirsel oldu 😛

Mutlu bir hafta olsun hepimize…. şükür 1 mayıs tatilll…yaşasın tatilleeeerrr…. İnşallah  bu 1 mayısta tatsızlıklar acılar yaşanmaz. Hoşgörüsü yüksek bir 1 mayıs bayramı olur..

Reklamlar

Okudun mu nerden bileyim bişi de bari :)

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s