izledimler, şundan bundan

Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı

wal2 walter1

Evde film izlemek özel çaba gerektiriyor. Çünkü Kubilay 8,30-9,00 da yatarken benim de pilim bitmiş oluyor. Onun uyumasıyla kreş çantasını hazırla, mutfağı topla vs vs derken yatağa yapışıyorum. Bazen de herşeyi hızlıca ayarlayıp Gökayla hırs yapıp film izleyebiliyoruz. İşte uzun zamandır istediğim filmi izledim. “ Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı”

Ben Stiller’ i severim. Komedi türü filmleri de çok severim. Bu filmi de sevdim ama öyle aman aman bayılmadım diyebilirim. Filmdeki sakallı uyuz patron bozması karakterlere bayıldık eşimle. Onların olduğu sahneler keyifliydi. Ben Stiller yaşlı geldi epey bana bu filmde. E tabi adam da yaşlanacak elbet hep aynı kalacak değil ya.

Filmin Konusu şöyle

“Fantezi dünyasında sessiz sedasız bir hayat süren, tirajı yüksek “Life!” dergisinin fotoğraf arşivinde çalışmakta olan Walter, kendini hiç beklenmedik bir maceranın içinde bulur. Yeni iş arkadaşı Cheryl’la masumca flört etmeye başlamasının sonrasında hayatı, hayalindeki sevgilinin gerçeğe dönüşmesiyle değişir. Cheryl, onun uzun süredir düşlediği aşkın vücut bulduğu insandır. Ancak Walter, büyüsünün bozulacağını düşündüğünden hislerini Cheryl’a açıklamakta tereddüt etmektedir. Bir yandan da derginin artık yalnızca internetten yayın yapacağı haberini alması, onu işini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya getirecektir. Derginin basılı yayın hayatına veda edeceği son sayısında çıkması planlanan önemli bir fotoğrafın yok olmasıyla işler karışır. Walter’ı ve Cheryl’ı akıl almaz olaylar ve sürpriz gelişmeler beklemektedir.”  ( http://www.beyazperde.com/filmler/film-206710/ )

Reklamlar

“Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı” için 3 yorum

  1. ben de geçenlerde izledim bu filmi. ben çok sevdim. ilk başta biraz saçma geldi.hatta alp sıkıldı bıraktı ilk 10 dakikada. sonra beni bir sardı. malum bu ara fotoğrafa takıntılıyım ya, bayıldım filme..
    manzaralar, kadrajlar harikaydı. en çok da fotoğrafçının fotoğraf çekmeyi bırakıp hayatı izlemeyi tercih ettiği sahne etkiledi beni.

    Beğen

Okudun mu nerden bileyim bişi de bari :)

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s