şundan bundan

Hasta haftasonu..

CIMG4007 CIMG4015 CIMG4020

Kubilay hasta..Kolay kolay ilaç vermeyiz, doktora da götürmeyiz. Ama ateş geçmeyince, halsizlik, iştahsızlık artınca. Cumartesi hastahanedeydik. Bu sefer Yeditepeye değil Hisar a götürdük ilk kez…Belki artık hep Hisar a götürürüm..neyse Ateş 40 olmuş. Boğazı kötüymüş. hafiften kulağının biri kızarmışmış..kültür mü ne aldılar. sonuç bugün çıkacak.Cuma ve bugün evde anneannesiyle kreşe göndermedik tabi. Hareketli canlı neşeli olan oğlumun sürekli yatar vaziyet halleri üzdü tabi. Uyuya kaldı sık sık kucağımda, koltukta…bol su vermeye çalıştık…hasta hasta bi ara kalktı gitti babasının ayakkabılıranı giydi..sıkıldı çocuk da evde naapsın..

Dr antibiyotik verdi. Bugüne kadar hiç içmedik antibiyotik şükür. Ben de dedim elzem mi..eğer ateş aynı yükseklikte olursa verin dedi..çok artmadı ben de vermedim. Boğaz kültür sonucuna bakınca netleşir..Peditus diye bi şurup var onu verdim rahatlasın diye. Bir de burun fısfısı. Eşim Mali Müşavirlik sınavına hazırlanıyor 15 inde sınavı var. Ama çocukla pek kolay değil tabi. Baba baba diye peşinde adamın. Resimde Kubinin elinde “dudu” su var. Dudu diş fırçası..çok düşkün diş fırçalarına macunlarına.. biz örnek olalım diye minnacıklıktan beri beraber diş fırçaladık bu kadar da takıcağını düşünmedik 🙂 Bazen dudusuyla yatıyor.. henüz tam olarak doğru düzgün diş fırçalamıyor tabi.. tükürme sorunu var. arada bir minnacık kendi diş macunuyla fırçalıyor. Aslında akşamları yatmadan fırçalatmak lazım..ama o duduları heryere sürüklüyor hijyen değil..yeni alıyoruz onu da diğerlerinin yanında gezdiriyor..neyse geçecektir takıntısı heralde.. Bu arada bana yapıştı tabi..Arada da demesin mi  “meme meme meme” ..bırakalı 1 ayı geçti ara ara sarıyor yavrum 😦

Benim bademcikler de dünden beri şişti. Zor yutkunuyorum…Allah başka dert vermesin ne diyim..Buna da şükür. O hengamede resimde görünen kırmızı beyaz mutfak perdemi de astım.. onun için ayrı yazıcam bir ara tabi.. fena olmadı yeni perde..bir ara güzel fotoğrafını çekebilirsem yazarım..

Reklamlar

“Hasta haftasonu..” için bir yorum

Okudun mu nerden bileyim bişi de bari :)

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s