şundan bundan

kısa kısa ben

Kubilay 3 ayı geçti sağlıkla şükür.

Başındakı konak hafifledi ama hala kafası pul pul kuru gibi 😦 aksi gibi daralınca gazı olunca sinirlenince falan hep kafasını tırmalıyor 😦 kanatıyor..tırnaklarını uyurken kesmeye çalışıyorum. Ama bazen o kadar zor ki kesmek yine bir şekilde kendini tırmalıyor.

Saçlarımı yaklaşık 1 ay önce kestirdim kısacık. Rahatladım.

Havaların güzelleşmesini istiyorum. Belki o zaman eşimsiz, arabasız biraz olsun dışarı çıkabileceğim.

İznim 2 mayısta bitiyor. Şimdiden düşündükçe kötü oluyorum. Nasıl bırakıcam nasıl çalışıcam diye 😦 İnşallah allahtan bebeğime anneciğim bakacak. Umarım iyi olur herşey. Şimdiden planlar yapmalıyım ve iyice nasıl başarılı mutlu çalışan bir anne olacağımı düşünmeliyim. Tavsiyeleri olan varsa yazsın lütfen..

Günlerim copy paste geçiyor 🙂 aynı şeyleri yapıyorum neredeyse hergün.

Uykuya düşkün olmayan biri olmama rağmen uykusuzluk, nöbetler beni epey yoruyor. umarım zamanla daha da iyi olur. Çünkü ilk günlerdeki gibi değil şükür.

Eşimin bir memesi yok. Şükür çok iyi bir baba ve eş. Ne kadar çocuk istese de çiftler bebek olunca iki tarafında birbirine destek olması ve babanın ilgisi yardımı çoook önemli.

“kısa kısa ben” için 2 yorum

  1. Herşey gönlünce olsun. Bebeği bırakıp işe dönmek… Ben yapamadım mesela 😉 İnsanın ne istediği çok önemli bu konuda. Kariyer, çalışmak, evden ayrı bir hayat.. İyi düşünülmesi gereken bir konu.. Doğru karar vereceğine eminim. Programlı çok programlı yaşayacağın ve daha çok kendinden vereceğin günler yaklaşmış, keyfini çıkar kalan zamanın..
    Kubi’nin bakışını çok beğendim muzip muzip.. Bebek kokusu göz açıp kapayıncaya kadar geçiyor.. Her anın tadını çıkar.. Bana söylemişlerdi de anlamamıştım. Sanırım tavsiyenin ne anlama geldiğini sen de yaşayarak öğreneceksin.. Sevgiler..

    Beğen

  2. Neriman ; kariyer mariyer hiiç umrum değil,,zaten oldum olası pek işkolik değilimdir. Ama kredi borcumuz var mecburum çalışmaya 😦
    olabildiğince öpe sarıla geçiyor günlerim..şarkılar söylüyorum ona gülüyoruz..çok tatlı….çok saol

    Beğen

Okudun mu nerden bileyim bişi de bari :)

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s