izledimler

Hiç patronunuzu öldürmeyi hayal ettiniz mi?

Ben etmedim. Allahtan müdürümü çok severim. Ama bu filmdeki ( Horrible BossesPatrondan Kurtulma Sanatı ) 3 şeker adam bunu deli gibi hayal etti ve istedi. Hatta hayal etmek istemekle kalmadı uygulamaya geçti. Daha doğrusu 🙂 geçmeye çalıştı.

Uzun zamandır hiçbir filmde bu kadar gülmemiştim. Koca göbeğimle birlikte kikir kikirdik. Hatta bir ara çenem ağrıdı. Filmde müstehcenlik ve küfür vardı bolca.

Colin Farell canlandırdığı iğrenç karakterde o kadar başarılıydı ki o yakışıklı karizmatik adam gitmiş bambaşka bir pislik oratya çıkmış 🙂

Kevin Spacey ise paranoyak, saygısız ve ürkütücü patron rolünde harikaydı. Hele zavallı elemanının büyük annesinin ölümünden bahsederken ona taktığı lakapla dalga geçmesi, gülmesi çok komikti.

Tacizci Jennifer Aniston ise şok edici bir aşifte rolünde 🙂 Nişanlısına sadık ve şeker bir adamcağıza yapmadığını bırakmadı.

3 şeker adama gelince 🙂 …( onların adını ezbere bilmiyorum da yazamadım )  aralarındaki diyaloglar, dostlukları, beceriksizlikleri öyle eğlenceliki izlerken.

Bu arada film bitti diye hemen paldır küldür kaçmayın. Çünkü filmin bitişinde sahneler var ve çok şeker sahneler. Hatalar ve kesilmiş birkaç sahne.

Eee sizin varsa patronunuzla aranız nasıl? Öldürmeyi hayal ettiniz mi hiç 😛 ? Hadi içinizi dökün 🙂

* Unutmadan mutlu şeker gibi bir bayram diliyorum okuyan herkese ve okumayan herkese 🙂

“Hiç patronunuzu öldürmeyi hayal ettiniz mi?” için 7 yorum

 1. Gelin dostlar, bayram edelim, bayramlaşalım… Gelin bütün koşturmacaları bırakalım, bayram edelim, bayramlaşalım. Sevgilerimizi paylaşalım, sevgiyi çoğaltalım… Acılarımızı paylaşalım, acıyı azaltalım. İnciyi görmek dalgıcı sevindirir ve sevgide cimrilik bayramı mateme döndürür… Afrika’da derinden derine batmış inci inci dişlere dalgıçlar gerekiyor. Gelin bayram edelim. Çünkü bayramda sevgiler ırmak ırmak akar gönüllere… Irmak başında otururken aman ha, kimseden suyu esirgemeyin. Şimdi bayramdır; sevgi sahilde her çakıl taşında; sevgi her evde her sokak başındadır… Ağlayan kızımız ağlamayanların şetaretine katılsın artık…

  Bayramınız mübarek olsun!..

  Beğen

 2. Bir anda sinemadan ve gundemden ne kadar uzak kaldigimi gordum!!! Kaan iki aylik oldu,bu gune dek sinema aklima bile gelmemisti. Bu filmi bulup evde izlemek iyi olabilir. Ise baslamadan once iyi gelir :))

  Beğen

 3. Sekerlik ; Sen dünyanın en önemli işiyle meşgulsun tabi sinemadan uzak kalırsın 🙂 olsun yakında ufak ufak başlarsınız kaçamaklara inşallah 🙂

  Beğen

Okudun mu nerden bileyim bişi de bari :)

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s